Home Kontakt www.yamaha-music.pl Centrala YSM Usługi muzyczno - nagłośnieniowe

Wczesno dziecięca edukacja muzyczna
Programy instrumentalne
Rock/Pop
Witamy serdecznie na stronie internetowej Szkoły Muzycznej YAMAHA w Radzyniu Podlaskim!

OD WRZEŚNIA W NASZEJ SZKOLE OTWIERAMY
DWA NOWE PROGRAMY
NIEMOWLAKI W KRAINIE DŹWIĘKÓW
ORAZ DŹWIĘKOLUDKI!!!

"Wychowanie poprzez muzykę jest najwyśmienitszą formą, ponieważ rytm i harmonia najgłębiej wnikają do wnętrza duszy, przekazując swoją estetykę i delikatność."

Sokrates

Jeśli muzyka jest Ci bliska, jeśli chcesz, aby Twoje dziecko miało kontakt ze światem dźwięków i harmonii, jeśli pragniesz rozwijać muzyczne zainteresowania,które być może staną się Twoją życiową pasją - zapraszamy do nas. Wcześnie rozpoczęta i konsekwentnie kontynuowana edukacja muzyczna jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie.

Jarosław Stefaniak

Firma YAMAHA to coś więcej niż produkcja i sprzedaż instrumentów muzycznych. Od roku 1954
w Japonii, a od 1992 także w Polsce, rozwijana i udoskonalana jest sieć placówek pod nazwą YAMAHA Szkoła Muzyczna (YSM). YAMAHA Szkoła Muzyczna, to nowoczesne programy edukacji muzycznej oparte o zasadę: "Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nieodkryte talenty".

Do dnia dzisiejszego, na terenie całego świata, liczba uczniów w systemie Szkół Muzycznych YAMAHA sięga prawie 700 000. Do ich dyspozycji pozostaje 6 000 placówek oraz około 20 000 nauczycieli, a mury Szkół Muzycznych YAMAHA opuściło już ponad 5 milionów uczniów. Jest to jedna z największych organizacji tego typu na świecie.

W Polsce działają obecnie 123 placówki, w których uczy się ponad 7.000 uczniów.

Szkoły Muzyczne YAMAHA dysponują wszystkimi potrzebnymi programami i dobrze wykształconymi nauczycielami, aby umuzykalniać dzieci od 4. miesiąca życia. "Bezszwowo" połączone programy, dostosowane odpowiednio do wieku dzieci, a także specjalne metody i sposoby nauczania, umożliwiają każdorazowo optymalne wykorzystanie otwartego "rozwojowego okna czasowego". Młodzież i dorośli mogą na najprzeróżniejszych instrumentach urzeczywistniać swoje muzyczne marzenia we wszystkich muzycznych stylach - od baroku do rocka.

Zapraszamy niemowlaki, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnego przeżywania radości płynącej z muzykowania.

Tutaj dowiedzą się Państwo więcej o naszej ofercie programowej.
Wczesno dziecięca edukacja muzyczna

- od 4.m-ca życia